LANYARDY ŠŇŮRKY BEZ POTISKU

Lanyadry šňůrky bez potisku

šňůrky bez potisku

V nabídce máme i šňůrky bez potisku v různých barvách – úzké, široké a s různým příslušenstvím. Šňůrky bez potisku máme v široké škále skladem. Na našich stránkám najdete všechny nejoblíbenější styly šňůrky bez potisku a rovnou si zde můžete vybrat příslušenství pro své šňůrky bez potisku.

Šňůrky lanyardy bez potisku od výrobce

Šňůrky neboli lanyardy bez potisku jsou od výrobce nejčastěji vyráběny v šířce 1 – 2 cm a nejpoužívanějším materiálem je polyester. Šňůrky a lanyardy bez potisku mohou být od výrobce vybaveny nejrůznějším příslušenstvím a jsou též dodávány na přání zákazníka s bezpečnostní sponou umožňující urychlené rozepnutí a také může být vybaven rolerem. Všechny naše nepotištěné šňůrky na krk jsou vyráběny na vysoce kvalitního materiálu.

reklamní lanyardy bez potisku

šňůrky bez potisku od výrobce

 

 

 

 

 

Šňůrky a lanyardy bez potisku na zakázku

Vybírejte z naší nabídky šňůrky a lanyardy bez potisku, které Vám můžeme nechat vyrobit na zakázku. Zvolte si barvu své šňůrky neboli lanyardy přesně tak aby odpovídala barvě Vašeho loga a vytvořte si marketingový nástroj pro propagaci své firmy. Kontaktujte nás se svým požadavkem a my Vám obratem odpovíme.

nepotištěné lanyardy a šňůrky bez potisku

 

FacebookTwitterGoogle+Google Gmail

2 komentáře u “Lanyardy šňůrky bez potisku

 1. Dobrý den,
  bylo by možné mi dodat 10 ks černých šňůrek o šířce 2,5cm (standard), aby na konci měli kovovou karabinu? Děkuji za info. Iva Ferenczyová

  • Dobry den,
   Ano je to mozne. Cena při odberu 10ks je 49,-/ks + dobírka 150,-.

   S pozdravem
   Team Gifts Service

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


čtyři × = 32

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>