LANYARDY ŠŇŮRKY BEZ POTISKU

Lanyadry šňůrky bez potisku

šňůrky bez potisku

V nabídce máme i šňůrky bez potisku v různých barvách – úzké, široké a s různým příslušenstvím. Šňůrky bez potisku máme v široké škále skladem. Na našich stránkám najdete všechny nejoblíbenější styly šňůrky bez potisku a rovnou si zde můžete vybrat příslušenství pro své šňůrky bez potisku.

Šňůrky lanyardy bez potisku od výrobce

Šňůrky neboli lanyardy bez potisku jsou od výrobce nejčastěji vyráběny v šířce 1 – 2 cm a nejpoužívanějším materiálem je polyester. Šňůrky a lanyardy bez potisku mohou být od výrobce vybaveny nejrůznějším příslušenstvím a jsou též dodávány na přání zákazníka s bezpečnostní sponou umožňující urychlené rozepnutí a také může být vybaven rolerem. Všechny naše nepotištěné šňůrky na krk jsou vyráběny na vysoce kvalitního materiálu.

reklamní lanyardy bez potisku

šňůrky bez potisku od výrobce

 

 

 

 

 

Šňůrky a lanyardy bez potisku na zakázku

Vybírejte z naší nabídky šňůrky a lanyardy bez potisku, které Vám můžeme nechat vyrobit na zakázku. Zvolte si barvu své šňůrky neboli lanyardy přesně tak aby odpovídala barvě Vašeho loga a vytvořte si marketingový nástroj pro propagaci své firmy. Kontaktujte nás se svým požadavkem a my Vám obratem odpovíme.

nepotištěné lanyardy a šňůrky bez potisku