REKLAMNÍ ŠŇŮRKY VÝROBCE

Jsme spolehlivý výrobce Vaší reklamní šňůrky

Reklamní šňůrky zakázková výrobaNaše firma se na trhu s reklamními předměty pohybuje již od roku 2003 a právě na základě dlouholetých zkušeností se považujeme za specialisty mezi výrobci reklamní šňůrky. Jsme výhradní dovozce se zastoupením výrobce reklamní šňůrky v České republice. Toto postavení nám dává jistotu, že zákazníkovi budeme schopni nabídnout tu nejlepší cenu a nejlepší kvalitu reklamní šňůrky.

Na českém trhu existuje řada seriózních firem, které nabízejí reklamní šňůrky, ale v mnoha případech se jedná jen o překupníky, kteří dále prodávají předražené a často nepříliš kvalitní výrobky.

Cílem firmy je patřit k dynamicky se rozvíjejícím společnostem. Chceme co nejvíce vyjít vstříc našim zákazníkům, stále vylepšujeme a zkvalitňujeme naše služby a rozšiřujeme nabídku reklamních předmětů. Domníváme se, že jako výrobce reklamní šňůrky s dlouholetými zkušenostmi, můžeme nejvíce porozumět přáním a požadavkům zákazníka.

 Vlastní zastoupení výrobce reklamní šňůrky v Číně

Jako profesionální výrobce reklamní šňůrky disponujeme vlastním zastoupením v Číně, což nám dává schopnost zajistit kompletní servis. Naše kancelář v Číně zaměstnává naše vlastní zaměstnance, nejedná se tedy o partnera či prostředníka. Tato skutečnost ještě dál snižuje množství potencionálních problémů na úplné minimum. Nehrozí problémy s komunikací ani případná zdržení dodávky reklamních šňůrek u výrobce. Další důležitou službou je dohled nad kvalitou balení. Jestliže se opomene tato podstatná část kontroly, může dojít k poškození reklamní šňůrky při transportu od výrobce k zákazníkovi. A právě takové ztráty jsme schopní omezit díky našim zaměstnancům přímo v Číně, kteří mohou na místě vše zkontrolovat.

  • zajišťujeme komplexní vyřízení dodavatelsko odběratelských vztahů.
  • prostřednictvím naší kanceláře jsme schopni efektivního vyhledávání výrobce právě pro ty Vaše reklamní šňůrky a zajistíme veškerý servis

Najdou se firmy, které mají podobné služby, ale servis v Číně zajišťují přes prostředníka. To samozřejmě zvyšuje celkové náklady na výrobu reklamní šňůrky a komunikace s výrobcem není tak pružná.

Výrobce zhotoví reklamní šňůrky na zakázku

Naše kancelář je schopna vyhledat nejvhodnějšího výrobce reklamní šňůrky zadat mu výrobu přesně dle Vašeho přání. Posoudíme možnosti výrobce reklamní šňůrky s ohledem na reálný stav výroby a kvality výstupu a navrhneme optimální řešení, které pro Vás bude nejvýhodnější. Těsnou spoluprací s Vámi zajistíme, že pro Vaše reklamní účely navrhneme originální a zároveň finančně nenáročné reklamní předměty. Například naše reklamní šňůrky mohou být výhodným způsobem, jak oslovit lidi na konferencích.

Kontrola kvality přímo u výrobce reklamní šňůrky

Jednou z nejdůležitějších věcí je fyzické zajištění kontroly kvality přímo u výrobce reklamní šňůrky při přejímání zakázky. To díky našemu zastoupení v Číně není nejmenší problém. Ujistíme se, že Vámi objednané reklamní šňůrky dosahují nejpřísnějších kritérií jakosti! Je pro nás samozřejmostí se ujistit, že vyrobené reklamní předměty jako třeba reklamní šňůrky, výrobce zhotovil dle požadavků a dosahují nejvyšší kvality před tím, než převedeme Vaše peníze. Na přání zákazníka je též možné si vyžádat vzorek vyrobené reklamní šňůrky od výrobce a zaslat pro kontrolu kvality. V tomto případě je nutné počítat s prodloužením dodávky zboží.

Odeslání reklamní šňůrky od výrobce k Vám

Naše kancelář disponuje skladem, který lze využívat pro optimalizaci nákladů za dopravu reklamních předmětů včetně reklamních šňůrek. Vyrobené reklamní šňůrky nemusíme okamžitě odeslat, ale můžeme dát více menších zásilek dohromady a snížit tak distribuční náklady.

Máte zájem nechat si vyrobit reklamní šňůrky přímo od výrobce? Kontaktujte nás se svou poptávkou na info@predmetyreklamni.eu

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service